Body strong

Body strong ir spēka nodarbība ķermeņa muskulatūras nostiprināšanai, pielietojot speciālas nūjas ar ripām. Treniņš piemērots cilvēkiem ar vidēju un augstu sagatavotības līmeni..

TRX

TRX piekares treniņsistēma ir viens no jaunākajiem un efektīvākajiem treniņa konceptiem pasaulē. Treniņsistēma attīsta lokanību, spēku, izturību, īpaši stabilitāti un dziļo muskulatūru (core stability). Uzlabojas arī locītavu stabilitāte un mobilitāte, stāja, samazinās traumu risks. Treniņa laikā kā “apsmagojums” tiek izmantots sava ķermeņa svars. Veicot pat ļoti vienkāršus vingrinājumus, ir jānotur ķermeņa poza un stabilitāte, kas savukārt liek darboties dziļajai muskulatūrai, tādēļ treniņš ir īpaši efektīvs.

TRX ir ļoti populāra ASV un visā pasaulē, treniņsistēma tiek pielietota augsta līmeņa sportistu, sporta komandu, armijas treniņam, fizioterapijā, kā arī grupu nodarbībās un personāltreniņos fitnesa klubos. Sākotnēji tā tika radīta ASV Jūras flotes karavīru fiziskās sagatavotības nodrošināšanai, kad persona dienesta laikā ir nošķirta no ārpasaules, piemēram, zemūdens kuģī vai tuksnesī.

TRX Mix

TRX Mixir divu treniņu apvienojums. Nodarbībā tiek izmantotas TRX piekares sistēmas un pielietoti vingrinājumi no NTC (Nike Training Club) nodarbības. Šajā treniņā mēs attīstam spēku, kardio izturību, strādājam uz ķermeņa centra nostiprināšanu, līdzsvaru un lokanību.

BodyBike 30+30

BodyBike 30+30 jeb Velo nodarbība (BB) – nodarbības uz speciāliem velotrenažieriem atbilstošas mūzikas pavadībā un paredzētas gan iesācējiem, gan augstas klases sportistiem. Body Bike palīdz ātri atbrīvoties no liekā svara. (BB30’+30′ CONDITION, kurās, piemēram, 30 minūtes no nodarbības notiek uz velotrenažiera, bet 30 minūtes tiek izpildīti vingrinājumi vēdera muskulatūras nostiprināšanai un vingrinājumi muskuļu izstaipīšanai.

NTC

NTC jeb Nike Training Club ir unikāla treniņa nodarbība, kas Jūs iedvesmos! NTC ir grupu nodarbība, kurā izmantotas prasmes, vingrinājumi un principi, pēc kuriem trenējas pasaules klases sportisti. Vingrinājumu savirknējums un īpašie NTC programmas noteikumi ļauj nodarbībā sajust sportisko garu. Vingrinājumu funkcionalitāte, dažādie to pielietojuma veidi, īpašie nosacījumi un komandas veidošanas treniņi paver ierastos fitnesa apvāršņus jaunam sasniegumiem. Nike Training Club nodarbība pievēršas piecām svarīgākajām sporta un fitnesa sastāvdaļām: spēkam, kardio izturībai, ķermeņa centra nostiprināšanai, līdzsvaram, lokanībai.

bodyART®

Holistiskā/visaptverošā programma bodyART® ir balstīta uz 5 Ķīnas tradicionālās medicīnas elementiem. Cilvēks tiek trenēts kā vienots ķermeņa, prāta un dvēseles kopums. Visi vingrinājumi ir izveidoti, lai apvienotu spēku, lokanību un līdzsvaru. Tie pozitīvi ietekmē stabilitāti, koordināciju, pašsajūtu un stāju. Trenējoties regulāri, ķermenis kļūs atlētisks, jutīsieties spēcīgi un atguvuši dzīvesprieku/vitalitāti ikdienas dzīvei.