PIRMDIENA OTRDIENA OTRDIENA (CF ZĀLE) TREŠDIENA CETURTDIENA CETURTDIENA (CF ZĀLE) PIEKTDIENA
18.00
Body Strong
Ar pierakstu
18.00 - 19.00
Aivars
NTC
Ar pierakstu
18.00 - 19.00
Aivars
TRX
Ar pierakstu
18.00 - 19.00
Aivars
19.00
BodyBike 30+30
Ar pierakstu
19.00 - 20.00
Aivars
bodyART Strength
Ar pierakstu Judīte
19.00 - 20.00
no 10.09.19
BodyBike 30+30
Ar pierakstu
19.00 - 20.00
Aivars
bodyART Strength
Ar pierakstu
19.00 - 20.00
Judīte
Body Strong
Ar pierakstu
19.00 - 20.00
Aivars
20.00
TRX Mix
Ar pierakstu
20.00 - 21.00
Aivars
Strong Core
Ar pierakstu Elīna
20.00 - 21.00
no 10.09.10
Body Strong
Ar pierakstu
20.00 - 21.00
Aivars
Strong Core
Ar pierakstu Elīna
20.00 - 21.00
no 10.09.19
BodyBike 30+30
Ar pierakstu
20.00 - 21.00
Aivars
PIRMDIENA OTRDIENA OTRDIENA (CF ZĀLE) TREŠDIENA CETURTDIENA CETURTDIENA (CF ZĀLE) PIEKTDIENA

PIRMDIENA

  • Body Strong Ar pierakstuAivars
    18.00 - 19.00
  • BodyBike 30+30 Ar pierakstuAivars
    19.00 - 20.00
  • TRX Mix Ar pierakstuAivars
    20.00 - 21.00

OTRDIENA

  • bodyART Strength Ar pierakstu Judīteno 10.09.19
    19.00 - 20.00
  • Strong Core Ar pierakstu Elīnano 10.09.10
    20.00 - 21.00

TREŠDIENA

  • NTC Ar pierakstuAivars
    18.00 - 19.00
  • BodyBike 30+30 Ar pierakstuAivars
    19.00 - 20.00
  • Body Strong Ar pierakstuAivars
    20.00 - 21.00

CETURTDIENA

  • bodyART Strength Ar pierakstuJudīte
    19.00 - 20.00
  • Strong Core Ar pierakstu Elīnano 10.09.19
    20.00 - 21.00

PIEKTDIENA

  • TRX Ar pierakstuAivars
    18.00 - 19.00
  • Body Strong Ar pierakstuAivars
    19.00 - 20.00
  • BodyBike 30+30 Ar pierakstuAivars
    20.00 - 21.00
No events hours available!
PIRMDIENA OTRDIENA OTRDIENA (CF ZĀLE) TREŠDIENA CETURTDIENA CETURTDIENA (CF ZĀLE) PIEKTDIENA
20.00
Strong Core
Ar pierakstu Elīna
20.00 - 21.00
no 10.09.10
Strong Core
Ar pierakstu Elīna
20.00 - 21.00
no 10.09.19
PIRMDIENA OTRDIENA OTRDIENA (CF ZĀLE) TREŠDIENA CETURTDIENA CETURTDIENA (CF ZĀLE) PIEKTDIENA

OTRDIENA

  • Strong Core Ar pierakstu Elīnano 10.09.10
    20.00 - 21.00

CETURTDIENA

  • Strong Core Ar pierakstu Elīnano 10.09.19
    20.00 - 21.00
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
PIRMDIENA OTRDIENA OTRDIENA (CF ZĀLE) TREŠDIENA CETURTDIENA CETURTDIENA (CF ZĀLE) PIEKTDIENA
18.00
NTC
Ar pierakstu
18.00 - 19.00
Aivars
PIRMDIENA OTRDIENA OTRDIENA (CF ZĀLE) TREŠDIENA CETURTDIENA CETURTDIENA (CF ZĀLE) PIEKTDIENA

TREŠDIENA

  • NTC Ar pierakstuAivars
    18.00 - 19.00
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
PIRMDIENA OTRDIENA OTRDIENA (CF ZĀLE) TREŠDIENA CETURTDIENA CETURTDIENA (CF ZĀLE) PIEKTDIENA
18.00
TRX
Ar pierakstu
18.00 - 19.00
Aivars
PIRMDIENA OTRDIENA OTRDIENA (CF ZĀLE) TREŠDIENA CETURTDIENA CETURTDIENA (CF ZĀLE) PIEKTDIENA

PIEKTDIENA

  • TRX Ar pierakstuAivars
    18.00 - 19.00
No events hours available!
No events hours available!
PIRMDIENA OTRDIENA OTRDIENA (CF ZĀLE) TREŠDIENA CETURTDIENA CETURTDIENA (CF ZĀLE) PIEKTDIENA
18.00
Body Strong
Ar pierakstu
18.00 - 19.00
Aivars
19.00
Body Strong
Ar pierakstu
19.00 - 20.00
Aivars
20.00
Body Strong
Ar pierakstu
20.00 - 21.00
Aivars
PIRMDIENA OTRDIENA OTRDIENA (CF ZĀLE) TREŠDIENA CETURTDIENA CETURTDIENA (CF ZĀLE) PIEKTDIENA

PIRMDIENA

  • Body Strong Ar pierakstuAivars
    18.00 - 19.00

TREŠDIENA

  • Body Strong Ar pierakstuAivars
    20.00 - 21.00

PIEKTDIENA

  • Body Strong Ar pierakstuAivars
    19.00 - 20.00
No events hours available!
No events hours available!
No events hours available!
PIRMDIENA OTRDIENA OTRDIENA (CF ZĀLE) TREŠDIENA CETURTDIENA CETURTDIENA (CF ZĀLE) PIEKTDIENA
19.00
bodyART Strength
Ar pierakstu Judīte
19.00 - 20.00
no 10.09.19
bodyART Strength
Ar pierakstu
19.00 - 20.00
Judīte
PIRMDIENA OTRDIENA OTRDIENA (CF ZĀLE) TREŠDIENA CETURTDIENA CETURTDIENA (CF ZĀLE) PIEKTDIENA

OTRDIENA

  • bodyART Strength Ar pierakstu Judīteno 10.09.19
    19.00 - 20.00

CETURTDIENA

  • bodyART Strength Ar pierakstuJudīte
    19.00 - 20.00
PIRMDIENA OTRDIENA OTRDIENA (CF ZĀLE) TREŠDIENA CETURTDIENA CETURTDIENA (CF ZĀLE) PIEKTDIENA
19.00
BodyBike 30+30
Ar pierakstu
19.00 - 20.00
Aivars
BodyBike 30+30
Ar pierakstu
19.00 - 20.00
Aivars
20.00
BodyBike 30+30
Ar pierakstu
20.00 - 21.00
Aivars
PIRMDIENA OTRDIENA OTRDIENA (CF ZĀLE) TREŠDIENA CETURTDIENA CETURTDIENA (CF ZĀLE) PIEKTDIENA

PIRMDIENA

  • BodyBike 30+30 Ar pierakstuAivars
    19.00 - 20.00

TREŠDIENA

  • BodyBike 30+30 Ar pierakstuAivars
    19.00 - 20.00

PIEKTDIENA

  • BodyBike 30+30 Ar pierakstuAivars
    20.00 - 21.00
No events hours available!
No events hours available!
PIRMDIENA OTRDIENA OTRDIENA (CF ZĀLE) TREŠDIENA CETURTDIENA CETURTDIENA (CF ZĀLE) PIEKTDIENA
20.00
TRX Mix
Ar pierakstu
20.00 - 21.00
Aivars
PIRMDIENA OTRDIENA OTRDIENA (CF ZĀLE) TREŠDIENA CETURTDIENA CETURTDIENA (CF ZĀLE) PIEKTDIENA

PIRMDIENA

  • TRX Mix Ar pierakstuAivars
    20.00 - 21.00
No events available!